Чи вигідно брати участь в аукціонах з продажу необробленої деревини в системі ProZorro. Sale

Участь в аукціонах сучасного формату – це вже не якесь нове явище і будь-то бажаючий має можливість спробувати свої сили в торгах. Останнім часом особливим попитом стали користуватися недавно запущені аукціоні з продажем необробленої деревини.

Не дивлячись на те, що саме з приводу даного тендеру виникало більше за все питань він досить серйозно зацікавив як лісозаготівельні компанії, так і самих учасників. Якщо ця тема вам цікава та ви бажаєте ознайомитись з прикладами цікавих лотів, можете перейти за посиланням www.uub.com.ua/rus/presscenter/novosti-birzhi/prodazha-drevesyny-na-elektronnoj-ploshadke-saleuubcomua та зробити це самостійно.

Що це за тип аукціону

Говорячи про продаж необробленої деревини через систему ProZorro, не важко здогадатися, що мова йде про деревину в початковому вигляді. Тобто, це є ліс кругляк, який потрапляє до системи Прозорро. Продажі, де вже всі бажаючі мають можливість зробити свої пропозиції та спробувати стати переможцем аукціону.

Варто зазначити, що сам формат аукціону досить вигідний як для організаторів, так і для учасників. Що стосується лісозаготівельних компаній, вони можуть реалізовувати свою продукцію згідно чинного законодавства і робити це у відкритій форми.

Якщо ж говорити про учасників, то вони отримують можливість отримувати якісний продукт за помірною вартість.

На що рекомендується звертати увагу

Відштовхуючись від думки досвідчених експертів в цій сфері. Особливу увагу варто приділяти тому, наскільки якісною є деревина. Тобто, ви повинні впевнитися в тому, що продукт є по-справжньому якісним і він вам підходить для використання в певних напрямах.

Окрім того, важливо не не пожалкувати час на те, щоб обрати підходящий електронний майданчик. В сучасних умовах таких є досить багато, але проглядати потрібно виключно акредитовані варіанти. До таких можна сміливо віднести універсальну українську біржу. Все що потрібно зробити – це перейти на сайт sale.uub.com.ua, де ви зможете знайти відповідний розділ з аукціонами.

Далі, все що залишається зробити – це відфільтрувати ті варіанти лотів, що вас цікавлять найбільше. Головне – це не порушувати ніяких правил участі в подібних аукціонах, всі вони прописані в умовах і кожен має можливість з ними ознайомитися.