ТОП відкритих тендерів в системі Прозорро

Після того, як на території України запрацювала система державних закупівель Прозорро, рівень корупції в цьому напрямку значно знизився. Тепер, кожне державне підприємство або ж структура, обов’язково повинні проводити тендерні торги, коли мають намір закупити певну продукцію.

Більш того, це відноситься послуг, починаючи зі звичайних ремонтних робіт та закінчуючи пошуком спеціалістів для проведення якихось фінансових операцій. Ви можете самостійно перейти за посиланням https://tender.uub.com.ua/company-02426097 й більш детально ознайомитися з повним переліком тендерів на електронному майданчику української універсальної біржі (УУБ).

Чому саме це електронний майданчик

Почати варто з того, що основною систему для участі в тендерах вважається ProZorro. Саме цей сервіс відповідає за проведенням тендерних замовлень. Там зберігається вся інформація по проведеним закупівлям, на цьому сайті можна ознайомитися з корисною інформацією відносно участі в торгах й так дале.

Але, є одна важлива умова – зареєструватися в системі Прозорро неможливо. Щоб отримати доступ до тендерів, потрібно скористатись одним із вказаних електронних майданчиків. Їх можна знайти і в самій системі Прозорро. Тобто, вже на цих електронних майданчиках учасники отримують можливість знайти цікаві пропозиції й взяти участь в тендері.

Перелік популярних тендерів на майданчику УУБ

Українська універсальна біржа – це один з таких акредитованих майданчиків, будь-хто має можливість перейти на цей ресурс й зробити свою пропозицію по участі в одному з тендерів.

На сайті можна знайти такі тендерні замовлення, як:

  • Мережеве обладнання;
  • Машини для обробки даних;
  • Консультаційні послуги з питань систем та технічних питань;
  • Пакети мережевого програмного забезпечення;
  • Інформаційні системи;
  • Послуги телефонного зв’язку та передачі даних.

Це лише маленька частина з тих тендерів, які можна знайти на майданчику УУБ, Варто зазначити, що серед цих пропозицій є не зовсім глобальні, сумарна вартість яких досягає однієї тисячі гривень, та більш серйозні, вартістю до 800 тисяч гривень й більше.

Кожного дня на сайті з’являються нові пропозиції, й будучи авторизованим користувачем зі всіма завантаженими документами, ви можете без особливих зусиль взяти участь в такому тендері.