Як продається ліс-кругляк на УББ

В Україні можна вдало придбати ліс-кругляк. Для цього рекомендується використовувати електронні аукціони Прозорро від УББ. Над проектом працювали фахівці Міністерства енергетики і захисту довкілля, Держлісагентства, експерти Офіса ефективного регулювання BRDO.

Особливості придбання ліса-кругляка

Ліс-кругляк є поширеною продукцією в Україні. Підприємства повинні закуповувати сировину на електронних майданчиках. Процес реалізації становиться прозорими, а також він відповідає українському законодавству. Система дозволяє повністю контролювати весь процес – від моменту заготівлі до укладення згоди з переможцем аукціону.

Зараз на електронні аукціоні виставлятимуть деревину тільки великі лісгоспи. До того ж, вони повинні виставляти 25% заготовленого лісу-кругляку. Лоти створюють з деревини певного сорту, а мінімальний обсяг повинен складати 150 куб.м. Стартова ціна стартує з 200 тисяч гривен.

На сайті sale.uub.com.ua  можна вдало придбати великі партії деревини на майданчику УББ. Багато клієнтів отримують доступ до аукціонів. Рекомендується вивчити умови, особливості аукціонів перед тим, як приймати участь у них.

Головна мета – це проведення відкритих торгів у інтернеті із залученням електронних майданчиків. Учасники можуть спостерігати за ходом аукціону з продажу ліса-кругляка, щоб робити вдалі придбання і бути впевненими у захисті власних інтересів.

УББ реалізує деревину різних видів. Ліс-кругляк є популярним видом деревини, який відповідає стандартам, відрізняється якістю. УББ проводить класичні торги в інтернеті з допомогою унікального програмного забезпечення, тому клієнти залишаються задоволеними.

Лісгоспи вдало співпрацюють з Українською універсальною біржою. Клієнтами є лісгоспи з різних куточків України. До того ж, багато підприємств становиться постійними клієнтами біржі і користувачами системи Прозорро. Це дозволяє вдало проводити торги якісного лісу.

Найбільший попит відмічається відносно дубу класу А, лісу-кругляка. За такі лоти завжди точиться пекла боротьба. Однак попит на сорти деревини залежить від сезону, погодних факторів, умов поставки, ціни, тому ситуація дуже швидко міняється.

Особливості продажу лісу на майданчику електронному УББ

На сайті https://sale.uub.com.ua/news/kupyty-lis-kruglyak-na-majdanchyku-ukraqinsqkoqi-universalqnoqi-birzhi  регулярно проводяться звичайні, спеціалізовані аукціони з реалізації лісу-кругляку. Зміни процедури аукціонів відбуваються з урахуванням вимог Міністерства енергетики і захисту довкілля, українського законодавства. В минулому продажі були непрозорими, неефектними. Однак тепер гарантується прозорість проведення процедур.

Клієнти майданчика приймають участь в аукціонах, де ліс-кругляк формується у лоти необхідних обсягів. Порою бюджет торгів повинен перевищувати суму у 200 тис. гривен. Кожен аукціон повинен проводиться на підвищення ціни. Якщо торги не відбулися, проводиться повторний аукціон, але попередня ціна знижується.

Торги завжди гарантуються конкуренцію між учасниками, формування реальних ринкових цін. Отже, система і біржа необхідні для ефективної боротьби з корупцією в Україні, усунення незаконних схем. Клієнти можуть бути впевненими у чесній та відкритій участі в аукціоні з продажу лісу-кругляка. Але необхідно враховувати установленні стандарти, норми, правильно проводити торги для реалізації лісу-кругляка. Такий підхід гарантує вдалу реалізацію лісу-кругляка на майданчиках УББ із гарантованим захистом інтересів багатьох клієнтів.